Przygotowania diagnozujące – raporty dla szkół

W ramach naszych przygotowań diagnozujących, Państwa uczniowie będą otrzymywali porcje odpowiednio dobranych zadań, z różnych edycji ogólnopolskiego Konkursu Matematyczne Preteksty.
Oprócz wiedzy i języka matematyki, zadania te sprawdzają najważniejszy element edukacji matematycznej, czyli matematyczne umiejętności (m.in. dostrzeganie analogii i wyciąganie wniosków, ale również np. czytanie ze zrozumieniem i umiejętność odpowiadania na pytania).

Bezpłatny e-book z archiwalnymi zadaniami 1 etapu VI edycji (2018-2019) Konkursu Matematyczne Preteksty
Bezpłatny e-book z zadaniami 1 etapu Konkursu Matematyczne Preteksty edycji VI (z 2018 roku) możecie Państwo bezpłatnie pobrać ze strony matpret.pl/konkurs-matematyczne-preteksty/archiwalne-zadania-treningowe/.

Możecie Państwo otrzymywać od nas cykliczne raporty z anonimowymi danymi statystycznymi dotyczącymi wyników Waszych uczniów, po każdej porcji zadań.
Mamy nadzieję, że będzie to dla Państwa dodatkowa pomoc w przygotowaniu uczniów do końcowego egzaminu z matematyki.
Takie raporty możemy Państwu wysyłać (i tylko Wam, jednej osobie z Państwa szkoły), jeśli będziemy otrzymywać komplety odpowiedzi do każdej porcji zadań, od co najmniej pięciu Państwa uczniów (tylko wtedy jakakolwiek, minimalna statystyka ma sens) .

Jeśli chcecie Państwo takie raporty otrzymywać, to zgłoście to, wypełniając odpowiedni formularz:

Jeżeli chcesz otrzymywać najświeższe informacje o Akademii, to zamów newslettery.